Hakkımızda


Sektörde tecrübeleri ile isim yapmış teknik ve idari ekibimiz ile gelecek nesillere de mutluluk sağlamayı hedefleyen genç teknik ve idari ekibimizin kaynaşmasından oluşan bir şirket olarak yola çıkan Royal Park Kent Mobilyaları sektöründe başı çeken bir marka olma hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Royal Park Kent Mobilyaları ailesi olarak biz; kurulduğumuz günden bugüne AR-GE çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Teknolojik imkânlarımızı ve makine parkurumuzu sürekli geliştirip eski tecrübelerimizin yanına yenilikçi girişimlerimizi de ekleyerek başarının basamaklarını birer birer tırmanıyoruz.

Çevreye ve insan sağlığına değer veren tasarım, imalat ve montaj ekibimizle “çevre dostu, fonksiyonel ve estetik” ürünlerimizi insanlığa sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Bu heyecanla diyoruz ki; Tamamen ‘’müşteri memnuniyeti’’ odaklı politikamızla siz değerli müşterilerimize yerinde ve zamanında hizmet sunmak ve sizleri hizmetimizle memnun edebilmek en önemli misyonumuzdur.

İnsanlığa bir nebze de olsa mutluluk yaşatmak ve yaptığımız ürünlerin gönül rahatlığı ile kullanılmasını sağlamak adına üzerimize düşen görevin bilinci ile tamamen makineleşmiş, beklentilere cevap veren, her ihtiyacı kendi bünyesinde çözen, sektörde yol gösteren dünyanın sayılı kuruluşlarından biri olmak vizyonumuzdur.